Dizi: Bir Varmış Bir Yokmuş - Fragman

Bir Varmış Bir Yokmuş (2011)
Once Upon a Time
Değerlendirme:  7.7
Romantik, Fantezi, Macera
Amerika Birleşik Devletleri
60 min.
Hepsi sonsuza kadar mutlu mesut yaşadılar… Ya da herkesin bu cümleye inanması sağlandı. Şimdi 28 yaşında olan Emma Swan kendisine nasıl bakacağını biliyor çünkü bebekken terk edildiğinden beri o bunu zaten yapıyor ama onunda yıllar önce terk ettiği oğlu onu tekrar buluyor ve işte her şey burada değişmeye başlıyor. Henry şimdi 10 yaşında ve Emma’nın yardımına muhtaç. Çünkü Henry aslında Emma’nın alternatif bir dünyadan geldiğine ve Pamuk Prenses ve yakışıklı Prens’in kızı olduğunu inanıyor. Sahip olduğu masallar kitabına göre, onu Korkunç Cadı’nın lanetinden korumak için başka bir diyara göndermeleri gerekiyordu bu sayede cadı masallar ülkesinde kapana kısılmış, zamanda donmuş olacaktı ama tabi ki Emma bu hikâyenin bir kelimesine bile inanmamaktadır. Emma bu küçük çocuğu alıp yaşadığı yer olan Storybrooke’a götürür fakat Henry’nin durumuna endişelendiğini için bir süre orda kalmaya karar verir. Orda geçirdiği zamanda Storybrooke’ta çok daha değişik şeyler döndüğünden şüphelenecektir. Orası sihrin unutulduğu ama gücünün de çok yakında hissedildiği, tüm masal karakterlerinin yaşadığı ama bir zamanlar kim olduklarını hatırlamadıkları bir yerdir. Tüm dünyaların geleceğe dair verecekleri bu epik savaşta Emma’nın kaderini kabullenmesi ve çalgınlar gibi savaşması gerekmektedir.
Dizi Bir Varmış Bir Yokmuş. Tarz: katlanmış ve döner, büyüleyici, sıradışı, duygusal, stilize ve peri masalı. Tür: Romantik, Fantezi ve Macera. Hikaye: umutlar, aile ilişkileri, macera, peri, gerçek aşk, küfürler büyüler ve ritüeller, sevginin Gücü, sihirli, hayali krallık, kötülüğe karşı iyi, prens ve büyülü. Ülke: Amerika Birleşik Devletleri.

Türkçe fragmanı izle

Konuya göre diğer film fragmanları

Film fragmanlarını izlemenizi tavsiye ederiz: Taht Oyunları (2011), Harry Potter ve Felsefe Taşı (2001), Malefiz (2014), Merlin (2008), Harry Potter ve Sırlar Odası (2002), Alacakaranlık Efsanesi (2008), Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi (2015), Charmed (2018), Naruto (2002), Vampir Günlükleri (2009), Sindirella (2015), Doğaüstü (2005), Rick ve Morty (2013), Not Defteri (2004), Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan (2008), The Flash (2014), Şrek 2 (2004), Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2007), Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap (2005), Ella: Sihirli Yolculuk (2004).
Küfürler büyüler ve ritüeller