Dizi: Bir Varmış Bir Yokmuş - Fragman

Bir Varmış Bir Yokmuş (2011)
Once Upon a Time
Değerlendirme:  7.7
Romantik, Fantezi, Macera
Amerika Birleşik Devletleri
60 min.
Hepsi sonsuza kadar mutlu mesut yaşadılar… Ya da herkesin bu cümleye inanması sağlandı. Şimdi 28 yaşında olan Emma Swan kendisine nasıl bakacağını biliyor çünkü bebekken terk edildiğinden beri o bunu zaten yapıyor ama onunda yıllar önce terk ettiği oğlu onu tekrar buluyor ve işte her şey burada değişmeye başlıyor. Henry şimdi 10 yaşında ve Emma’nın yardımına muhtaç. Çünkü Henry aslında Emma’nın alternatif bir dünyadan geldiğine ve Pamuk Prenses ve yakışıklı Prens’in kızı olduğunu inanıyor. Sahip olduğu masallar kitabına göre, onu Korkunç Cadı’nın lanetinden korumak için başka bir diyara göndermeleri gerekiyordu bu sayede cadı masallar ülkesinde kapana kısılmış, zamanda donmuş olacaktı ama tabi ki Emma bu hikâyenin bir kelimesine bile inanmamaktadır. Emma bu küçük çocuğu alıp yaşadığı yer olan Storybrooke’a götürür fakat Henry’nin durumuna endişelendiğini için bir süre orda kalmaya karar verir. Orda geçirdiği zamanda Storybrooke’ta çok daha değişik şeyler döndüğünden şüphelenecektir. Orası sihrin unutulduğu ama gücünün de çok yakında hissedildiği, tüm masal karakterlerinin yaşadığı ama bir zamanlar kim olduklarını hatırlamadıkları bir yerdir. Tüm dünyaların geleceğe dair verecekleri bu epik savaşta Emma’nın kaderini kabullenmesi ve çalgınlar gibi savaşması gerekmektedir.
Dizi Bir Varmış Bir Yokmuş. Tarz: dokunma, büyüleyici, duygusal, stilize, sıradışı ve peri masalı. Tür: Romantik, Fantezi ve Macera. Hikaye: macera, umutlar, gerçek aşk, peri, küçük kasaba, sevginin Gücü, küfürler büyüler ve ritüeller, hayali krallık, kötülüğe karşı iyi, prens, büyülü ve sihirli. Ülke: Amerika Birleşik Devletleri.

Türkçe fragmanı izle

Konuya göre diğer film fragmanları

Film fragmanlarını izlemenizi tavsiye ederiz: Malefiz (2014), Harry Potter ve Melez Prens (2009), Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları (2022), Karmakarışık (2010), Harry Potter ve Sırlar Odası (2002), Harry Potter ve Felsefe Taşı (2001), Vampir Günlükleri (2009), Doğaüstü (2005), Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü (2022), Şrek 2 (2004), Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan (2008), Taht Oyunları (2011), Dragon Knight (2022), Enkanto: Sihirli Dünya (2021), Karlar Ülkesi (2013), Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2007), Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap (2005), Sindirella (2015), Güzel ve Çirkin (2017), Not Defteri (2004).