Dizi: Once Upon a Time - Fragman

Once Upon a Time (2011)
Değerlendirme:  7.7
Romantik, Fantezi, Macera
Amerika Birleşik Devletleri
60 min.
Hepsi sonsuza kadar mutlu mesut yaşadılar… Ya da herkesin bu cümleye inanması sağlandı. Şimdi 28 yaşında olan Emma Swan kendisine nasıl bakacağını biliyor çünkü bebekken terk edildiğinden beri o bunu zaten yapıyor ama onunda yıllar önce terk ettiği oğlu onu tekrar buluyor ve işte her şey burada değişmeye başlıyor. Henry şimdi 10 yaşında ve Emma’nın yardımına muhtaç. Çünkü Henry aslında Emma’nın alternatif bir dünyadan geldiğine ve Pamuk Prenses ve yakışıklı Prens’in kızı olduğunu inanıyor. Sahip olduğu masallar kitabına göre, onu Korkunç Cadı’nın lanetinden korumak için başka bir diyara göndermeleri gerekiyordu bu sayede cadı masallar ülkesinde kapana kısılmış, zamanda donmuş olacaktı ama tabi ki Emma bu hikâyenin bir kelimesine bile inanmamaktadır. Emma bu küçük çocuğu alıp yaşadığı yer olan Storybrooke’a götürür fakat Henry’nin durumuna endişelendiğini için bir süre orda kalmaya karar verir. Orda geçirdiği zamanda Storybrooke’ta çok daha değişik şeyler döndüğünden şüphelenecektir. Orası sihrin unutulduğu ama gücünün de çok yakında hissedildiği, tüm masal karakterlerinin yaşadığı ama bir zamanlar kim olduklarını hatırlamadıkları bir yerdir. Tüm dünyaların geleceğe dair verecekleri bu epik savaşta Emma’nın kaderini kabullenmesi ve çalgınlar gibi savaşması gerekmektedir.
Dizi Once Upon a Time. Tarz: katlanmış ve döner, duygusal, heyecan verici, sıradışı, stilize ve peri masalı. Tür: Romantik, Fantezi ve Macera. Hikaye: peri, hayali, aile ilişkileri, umutlar, küfürler büyüler ve ritüeller, macera, gerçek aşk, sevginin Gücü, kötülüğe karşı iyi, hayali krallık, prens ve büyülü. Ülke: Amerika Birleşik Devletleri.

Türkçe fragmanı izle

Konuya göre diğer film fragmanları

Film fragmanlarını izlemenizi tavsiye ederiz: Harry Potter ve Felsefe Taşı (2001), Game of Thrones (2011), Supernatural (2005), Malefiz (2014), Sindirella (2015), The Flash (2014), Dracula: Başlangıç (2014), Alacakaranlık (2008), Not Defteri (2004), Labirent: Ölümcül Kaçış (2014), Doctor Who (2005), Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği (2001), Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü (2003), Hobbit: Beş Ordunun Savaşı (2014), Adventure Time (2010), Rick ve Morty (2013), Forrest Gump (1994), Karlar Ülkesi 2 (2019), Harry Potter ve Melez Prens (2009), Karmakarışık (2010).