Dizi: Taht Oyunları - Fragman

Taht Oyunları (2011)
Game of Thrones
Değerlendirme:  9.2
Fantezi, Dram, Macera, Aksiyon
Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri
57 min.
Krallık dediğin savaşsız olur mu? En güçlü krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan bile bu gücü elinde nasıl koruyacaksın? Burada yanlış yapana yer yok, affetmek yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan sonra anayurduna dönüp krallığını bütünlük içerisinde tutmayı başarmıştır. Kral Robert Baratheon ile yıllarca omuz omuza çarpışan ve Baratheon'un kral olmasını sağlayan Ned Stark'ın tek istediği kuzey sınırlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır. Fakat suyun öte yanında kendi topraklarından ve krallığından kovulduğunu iddia eden Viserys Targaryen , kız kardeşi Daenerys'i barbar kavimlerin başı Han Drogo'ya vererek, güç birliği planları yapmaktadır. Tahtını büyük bir iştahla geri isteyen ama kraliyet oyunlarından habersiz olan Viserys'in planları Kral Baratheon'a ulaşır. Savaş alanında büyük cengaver olan ama ülke ve aile yönetiminde aynı başarıyı tutturamayan Baratheon'un tamamen güvenebileceği ve her yanlış hamlesini arkasından toplayacak yeni bir sağ kola ihtiyacı vardır. Kuzeyin Lordu Ned Stark bu görev için seçilen tek aday isimdir. Kış yaklaşıyor... Hanedan entrikaları, kapılı kapılar ardında dönen oyunlar, birilerinin kuyusunu kazmak için düşmanın koynuna girmekten çekinmeyen kadınlar, kardeşler arası çekişmeler, dışlanmalar... Hepsi tek bir hedef için: Taht kavgası..
Dizi Taht Oyunları. Tarz: ciddi, katlanmış ve döner, stilize, atmosferik, büyüleyici ve epik. Tür: Dram, Macera ve Aksiyon. Hikaye: fantezi dünyası, ihanet, taht, krallık, rekabet, güç mücadelesi, siyasi entrika, kral, ensest, Ortaçağ, Ejderha ve entrika. Ülke: Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri.

Türkçe fragmanı izle

Konuya göre diğer film fragmanları

Film fragmanlarını izlemenizi tavsiye ederiz: Reign (2013), Vikingler (2013), Kral (2019), Aslolanlar (2013), Peaky Blinders (2013), Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği (2001), Vampir Günlükleri (2009), Aslan Kral (1994), Adventure Time (2010), The Last Kingdom (2015), Merlin (2008), Zack Snyder‘ın Adalet Birliği (2021), Suits (2011), Versay (2015), Roma (2005), The Tudors (2007), Spartaküs: Kan ve kum (2010), Space Jam: Yeni Efsane (2021), Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (2012), Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor (2021).