Dizi: My Name Is Earl - Fragman

My Name Is Earl (2005)
Değerlendirme:  7.8
Komedi
Amerika Birleşik Devletleri
22 min.
Kimseye yararı dokunmamış bir kapkaçcının hayat felsefesi piyangodan 100 bin dolar kazanınca baştan aşağı değişiyor. Kazandığı para ona 'yar olmayan' Earl, geçirdiği kazadan sonra karma felsefesine sığınıyor. My Name Is Earl'ün başkahramanı, 'iyilik yapıp, iyilik bulma' peşinde... 'Büyükannenizin evine giderken küçük bir kasabada ihtiyaç molası için durduğunuzda dükkana giren o adam... Hani sabahın onunda bir paket sigara, birkaç kazıkazan ve büyük boy bira alan, o haydut kılıklı adam. Ailenizle birlikte içeri girmek için, çıkmasını bekleyeceğiniz türden biri. İşte o adam benim. Benim adım Earl. Ve görünüşüm yüzünden beni bir kalıba sokmak yerine eğer beni gerçekten tanımayı denersen, zamanını boşuna harcarsın. Çünkü ben tam olarak olduğumu düşündüğün adamım.' Geçen yılın en çok izlenen komedi dizisi My Name Is Earl, baş karakteri Earl'ün ağzından çıkan bu cümlelerle başlıyor. Jason Lee'nin canlandırdığı Earl, hayatı boyunca kimseye yararı dokunmamış bir kapkaçcı. Bir gün şans yüzüne gülüyor ve kazıkazandan tam 100.000 dolar kazanıyor. Ancak sevinçten çıldırıp caddede koşmaya başladığı sırada bir araba çarpıyor ve biletini düşürüyor. Hastanedeyken talk-show programcısı Carson Daly'yi karma felsefesi üzerine konuşurken duyuyor ve bir aydınlanma anı yaşıyor. Karma felsefesine göre iyilik yaparsan karşılığında iyilik bulursun. Kötülük yaparsan da bu hayatın boyunca peşini bırakmaz felsefesinde yola çıkarak, 100 bin dolarlık bileti bu nedenle kaybettiğine karar veriyor. Ve kahramanımız hayatı boyunca yaptığı bütün kötülüklerin 259 maddeden oluşan listesini çıkararak hepsini birer birer düzeltmek için işe koyuluyor. Hedefine ulaşması için Earl'e yardım edenler arasında çok parlak bir zekası olmayan kardeşi Randy (Ethan Suplee), kaldıkları motelin kat görevlisi Catalina (Nadine Velazquez), hep gittikleri barın sahibi ve eski eşinin sevgilisi Crabman (Eddie Steeples), kendine pay çıkarabileceği bir durum olduğu zamanlarda ortaya çıkan eski eş Joy (Jaime Presley) var.
Dizi My Name Is Earl. Tarz: iyi hissetmek, büyüleyici, komik, gerçekçi, durum komedisi ve nükteli, komik. Tür: Komedi. Hikaye: erkekler arasındaki dostluk, hiciv, LGBT, Anti kahraman, Kader, Mizah, uyumsuz tip, kaderin ironisi, aksilik, iyi senet, piyango kazanan ve karma. Ülke: Amerika Birleşik Devletleri.

Türkçe fragmanı izle

Konuya göre diğer film fragmanları

Film fragmanlarını izlemenizi tavsiye ederiz: Sevimli Canavarlar (2001), Esaretin Bedeli (1994), Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi (2022), Malcolm in the Middle (2000), Dog (2022), Yenilmezler: Son Oyun (2019), Kayıp Balık Nemo (2003), Keskin Kasketliler (2013), Stranger Things (2016), Ratatuy (2007), Sıkı Dostlar (1994), Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü (2022), Can Dostum (2011), Simpsonlar (1989), Felekten Bir Gece (2009), Taht Oyunları (2011), The Big Bang Theory (2007), Bugün Aslında Dündü (1993), Kücük Kadinlar (2019), Şrek (2001).