Çizgi Dizi: Yıldız Savaşları: Klon Savaşları - Fragman

Yıldız Savaşları: Klon Savaşları (2008)
Star Wars: Clone Wars — Volume 1
Değerlendirme:  8.1
Bilimkurgu, Fantezi, Dram, Macera, Aksiyon, Animasyon
Amerika Birleşik Devletleri
23 min.
Yıldız Savaşları: Klon Savaşları sinema tarihinin hem en kült, aynı zamanda hem de en popüler olmayı başarabilen ender sinema serilerinden biri. Efsanevi başyapıt, izleyiciyi yepyeni Star Wars maceralarına sürüklerken, Lucasfilm'in epik hikaye anlatımı ile sinemaseverleri şaşırtarak benzersiz bir animasyon stilini birleştiriyor. Büyük bir prodüksiyon aşamasından geçen bu yapım da, serinin öteki filmlerini aratmayacak raddede unutulmaz sahnelerle dolu. Bilim kurgu fanatikleri için gerçek bir şölen niteliğindeki sekanslarıyla çok ama çok uzaklardaki galaksi için yepyeni bir görüntü ve ortam sunarken, Star Wars efsanesinin zenginliği ile bilgisayar yapımı animasyonun muhteşem koalisyonunu gözler önüne seriyor. İyi ile kötü arasındaki galaksilerarası mücadelenin ön safında, yaşlı genç tüm Star Wars hayranlarının çok sevdikleri Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi ve Padmé Amidala gibi karakterlerin yanı sıra, Anakin'in jedi öğrencisi Ahsoka gibi yepyeni kahramanlar da yer alacak.
Çizgi Dizi Yıldız Savaşları: Klon Savaşları. Tarz: ciddi. Tür: Macera, Aksiyon ve Animasyon. Hikaye: ana kötü adam, usta savaşçı, direnmek, üstünlük için mücadele, galaksiler arası, kılıç ve zırh, rekabet, kötülüğe karşı iyi, uzay operası, ordu, senatör ve uzay savaşları. Ülke: Amerika Birleşik Devletleri.

Türkçe fragmanı izle

Konuya göre diğer film fragmanları

Film fragmanlarını izlemenizi tavsiye ederiz: Naruto: Shippûden (2007), Doctor Who (2005), Game of Thrones (2011), Yıldız Savaşları: Bölüm IX (2019), Yıldız Savaşları: Yeni Umut (1977), Yıldız Savaşları: Bölüm I - Gizli Tehlike (1999), Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği (2001), Steven Universe (2013), Yeni Nesil Ajan (2002), Vikingler (2013), The Expanse (2015), Harry Potter ve Felsefe Taşı (2001), Andromeda (2000), Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi (2005), Siyah Giyen Adamlar (1997), Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (2013), Galaksinin Koruyucuları (2014), Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları (2013), Ninja Kaplumbağalar (2014), WWE Raw (1993).