Dizi: Scrubs - Fragman

Scrubs (2001)
Değerlendirme:  8.3
Dram, Komedi
Amerika Birleşik Devletleri
22 min.
D, TURK VE ELLIOT HAYATI ÖĞRENİYOR, BU ARADA ‘ACAYİP’ BİR HASTANEDE DOKTORLUĞU DA! Genç doktorların garip deneyimlerini ekrana taşıyan Scrubs, prestijli Humanitas Prize Ödülü’ne sahip, iki kez de Emmy’ye aday gösterilmiş keyifli bir komedi dizisi. J.D. olarak tanınan John Dorian, dizimizin ana karakteri. J.D:’nin doktorluk macerasını izlerken ‘gerçeküstü’ bir hastane olan Sacred Heart Hospital’ın koridorlarında mizahı da trajediyi de birlikte izleyeceğiz. Chris Turk, genç doktorlarımızdan bir diğeri. J.D.’nin kolejdeki en yakın arkadaşı ve seçkin cerrahi grubunun bir üyesi. Güzel Elliot Reid’in ise tek kusuru gerçek bir asosyal oluşu. Gözleri her zaman bu genç doktorların üzerinde olan Dr. Bob, zaman zaman insanı zorlasa da onlar için endişelenen ve onlara yardımcı olmaya çalışan Dr. Perry Cox ve garip hemşire Carla Espinosa Scrubs’ın diğer karakterleri arasında. J.D.’nin baş düşmanı, hastanenin temizlikçisini de unutmamak lazım. EĞLENCELİ BİR TIP EĞİTİMİ Scrubs’ın en büyük özelliklerinden biri gerçeküstü anlatım tekniği. John Dorian tarafından anlatılan hikayeleri izlerken, zaman zaman genç doktorun hayallerine dahil oluyoruz. En ilginci de birer stajyer olarak izlemeye başladığımız karakterlerin gerçek birer doktor olmaya doğru aldıkları yola birebir şahit oluşumuz. Bu deneyimi onlarla birlikte yaşamaya hazır mısınız?
Dizi Scrubs. Tarz: alaycı, büyüleyici, samimi, nükteli, komik, esprili ve durum komedisi. Tür: Dram ve Komedi. Hikaye: iş yeri sorunu, ırklararası ilişkiler, oda arkadaşı, hemşire, işyerinde romantizm, aşk ve romantizm, akıl hocası, iş yeri durumları, doktorlar ve hastalar, doktor, dostluk ve hastane. Ülke: Amerika Birleşik Devletleri.

Türkçe fragmanı izle

Konuya göre diğer film fragmanları

Film fragmanlarını izlemenizi tavsiye ederiz: Grey's Anatomy (2005), House (2004), Chicago Med (2015), Büyük Patlama Teorisi (2007), Sevginin Gücü (1994), The Good Doctor (2017), How I Met Your Mother (2005), Castle (2009), Better Call Saul (2015), Brooklyn Nine-Nine (2013), Guguk Kuşu (1975), Doktor Strange (2016), Bones (2005), Suits (2011), Salgın (2011), Harry Potter ve Felsefe Taşı (2001), Anestezi (2007), Riverdale (2017), Arabalar (2006), My Spy (2020).