Çizgi Dizi: Kiseijû: Sei no kakuritsu - Fragman

Kiseijû: Sei no kakuritsu (2014)
寄生獣 セイの格率
Değerlendirme:  8.3
Gerilim, Bilimkurgu, Korku, Dram, Aksiyon, Animasyon
Japonya
22 min.
Sessizlikten ve karanlıktan geliyorlar. Gökten iniyorlar. İnsan etine aç durumdalar. Her yerdeler. Onlar Parazitler, saldırıp hayatta kalmak için insanların kontrollerini ele geçiren uzaylı yaratıklar. Bir kez kurbanlarına bulaştıkları zaman istedikleri ölümcül şekle dönüşebiliyorlar: Dev dişli canavarlar, kanatlı şeytanlar, elleri bıçaklı yaratıklar... 17 yaşındaki Izumi Shinichi, Tokyo'nun sakin bir mahallesinde annesi ve babasıyla yaşamaktadır. Bir gece Parazitler olarak adlandırılan solucanımsı uzaylılar dünyayı istila edip insanların kulaklarından ya da burunlarından girerek beyinlerinin kontrolünü ele geçirirler. Shinichi uyuduğu sırada bir Parazit kulağından girmeye çalışır. Ama o sırada Shinichi kulaklık taktığı için Parazit başarısız olur ve sağ koluna girerek kolun kontrolünü ele geçirir. Bu Parazit'in adı ise Migi'dir. Shinichi, Migi'nin yukarılara çıkıp beynine ulaşmasına engel olur. Böylece ikisi de kişiliklerini ve akıl sağlıklarını kaybetmezler. İkili diğer Parazit'lerle karşılaştıklarında tuhaf durumlarından yararlanır ve hayatta kalabilmek için yavaş yavaş aralarında güçlü bir bağ oluşmaya başlar. Çift, Shinichi'nin insan beyninin hala bozulmamasının üzerine diğer Parazitlere karşı bir mücadele vermeye karar verirler. Shinichi, Migi'den yardım alırken insanları hunharca yiyen Parazitlere karşı savaşmaya kendini mecbur hisseder.
Çizgi Dizi Kiseijû: Sei no kakuritsu. Tarz: ürkütücü, psikolojik, gergin, büyüleyici, ciddi ve heyecan verici. Tür: Dram, Aksiyon ve Animasyon. Hikaye: trajedi, katliam, hayatta kalma, dövüş sahneleri, vücut korkusu, insanlık, rekabet, cinayet, Tehlike, parazit, şiddet ve yabancı. Ülke: Japonya.

Türkçe fragmanı izle

Konuya göre diğer film fragmanları

Film fragmanlarını izlemenizi tavsiye ederiz: Venom: Zehirli Öfke (2018), Venom: Zehirli Öfke 2 (2021), Avatar (2009), Taht Oyunları (2011), Naruto (2002), Peaky Blinders (2013), Yürüyen Ölüler (2010), 100 (2014), Suits (2011), Riverdale (2017), Breaking Bad (2008), Kriminal (2005), Adalet Peşinde (2009), The Blacklist (2013), Vampir Günlükleri (2009), Yaratık: Covenant (2017), Mucize Doktor (2017), The Flash (2014), Gerçek Kahraman (2021), Sen (2018).